Division 3 Södra E 2019-2021

 
 
Vecka 1
2019.10.06 16:00
Åstorp Grizzlys
Glimma HK
2019.10.06 16:00
Frosta HC
Pantern
2019.10.06 16:00
Ronneby
Limhamn
2019.10.06 16:00
Halmstad Ravens
Diö GoIF
2019.10.10 19:00
Pantern
Åstorp Grizzlys
2019.10.10 19:00
Diö GoIF
Ronneby
2019.10.10 19:00
Limhamn
1:1
Frosta HC
2019.10.10 19:00
Glimma HK
Halmstad Ravens
2019.10.12 15:00
Ronneby
Halmstad Ravens
2019.10.13 16:00
Frosta HC
Diö GoIF
2019.10.13 17:00
Åstorp Grizzlys
Limhamn
2019.10.13 17:40
Pantern
Glimma HK
2019.10.17 19:00
Halmstad Ravens
Frosta HC
2019.10.17 19:00
Diö GoIF
1:1
Åstorp Grizzlys
2019.10.17 19:00
Glimma HK
Ronneby
2019.10.18 19:00
Limhamn
Pantern
2019.10.19 15:00
Ronneby
Pantern
2019.10.20 16:00
Åstorp Grizzlys
1:1
Frosta HC
2019.10.20 16:00
Diö GoIF
Glimma HK
2019.10.20 16:00
Halmstad Ravens
Limhamn
2019.10.24 19:00
Frosta HC
Ronneby
2019.10.24 19:00
Limhamn
Glimma HK
2019.10.24 19:00
Pantern
Diö GoIF
2019.10.26 12:00
Halmstad Ravens
Pantern
2019.10.27 16:00
Ronneby
1:1
Åstorp Grizzlys
2019.10.27 17:00
Glimma HK
Frosta HC
2019.10.27 17:00
Diö GoIF
Limhamn
2019.10.29 19:30
Limhamn
Ronneby
2019.10.31 19:00
Diö GoIF
Halmstad Ravens
2019.11.02 17:00
Glimma HK
Åstorp Grizzlys
2019.11.04 19:00
Pantern
Frosta HC
2019.11.07 19:00
Ronneby
Diö GoIF
2019.11.07 19:00
Frosta HC
Limhamn
2019.11.07 19:00
Halmstad Ravens
1:1
Glimma HK
2019.11.07 19:15
Åstorp Grizzlys
Pantern
2019.11.09 15:00
Halmstad Ravens
Ronneby
2019.11.10 17:00
Limhamn
Åstorp Grizzlys
2019.11.10 17:00
Glimma HK
1:1
Pantern
2019.11.10 17:00
Diö GoIF
Frosta HC
2019.11.13 19:25
Pantern
Limhamn
2019.11.14 19:00
Frosta HC
Halmstad Ravens
2019.11.14 19:00
Ronneby
Glimma HK
2019.11.14 19:15
Åstorp Grizzlys
Diö GoIF
2019.11.16 17:00
Glimma HK
Diö GoIF
2019.11.17 14:25
Pantern
Ronneby
2019.11.17 16:00
Frosta HC
Åstorp Grizzlys
2019.11.17 17:00
Limhamn
Halmstad Ravens
2019.11.21 19:00
Ronneby
Frosta HC
2019.11.21 19:00
Glimma HK
Limhamn
2019.11.21 19:00
Diö GoIF
Pantern
2019.11.24 14:25
Pantern
Halmstad Ravens
2019.11.24 16:00
Åstorp Grizzlys
Ronneby
2019.11.24 16:00
Frosta HC
Glimma HK